edsm.pl

Blog tematyczny o społeczeństwie, sztuce, edukacji

Społeczeństwo

Apple Watch jako funkcjonalna biżuteria – przegląd popularnych modeli

Apple Watch jako funkcjonalna biżuteria – przegląd popularnych modeli

Inteligentne zegarki Apple Watch to nie tylko urządzenia pomagające w monitorowaniu stanu zdrowia, ale także… estetyczne ozdoby! Możliwość doboru paska w porównaniu z designem pozwala na podkreślenie swojego indywidualnego stylu, dzięki czemu zapewniasz elegancję każdej stylizacji. Dlatego niezależnie od tego, jaki prowadzisz tryb życia, zegarek Apple pomoże Ci w osiągnięciu komfortu.

Który model warto polecić osobom, dla których wygląd ma znaczenie? W chwili obecnej znajduje się w sprzedaży kilka generacji, więc wybór może nastręczać trudność – tym bardziej, że wszystkie to najwyższy poziom wykonania oraz komfortu.

Apple Watch SE

Jednym z najpopularniejszych inteligentnych zegarków marki jest Apple Watch SE. Jego wykonana z aluminium koperta może mieć rozmiar 44 lub 40 mm, co pozwala na optymalne dopasowanie wersji do grubości ręki. Jej design to klasyczny, elegancki wygląd. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne: srebrny, księżycowa poświata oraz barwa północy. Ponieważ możesz także dobrać barwę paska, pozwala to na kreatywność w stworzeniu unikalnych zestawień.

Warto tu dodać, że paski Apple Watch SE różnią się nie tylko kolorami, ale również materiałami wykonania. Pleciona opaska Solo? Pasek sportowy Nike? A może bransoleta mediolańska w kolorze złotym wykonana ze stali nierdzewnej? Dobierz taki, który najlepiej oddaje Twój styl życia, zapewniając sobie przy tym elegancję. Apple gwarantuje doskonały sprzęt, ale Tobie pozostawia wybór jego wyglądu!

Apple Watch 8

Zegarki Apple Watch 8 to klasyczny, uwielbiany design z dużym, zawsze włączonym wyświetlaczem Retina oraz wytrzymałym, odpornym na pęknięcia przodem z kryształu.  W zależności od wersji, koperta Apple Watch series 8 może być wykonana z aluminium, stali nierdzewnej lub tytanu, co zapewnia trwałość i elegancki wygląd. Dostępne są dwie opcje wymiarowe: 41 oraz 45 mm.

Wersje z aluminium posiadają szkło Ion-X, natomiast te z wyższej półki wyposażone są w szafirowy kryształ, co dodatkowo zwiększa odporność na zarysowania. Wszystkie AW SE również mają trzy wersje kolorystyczne oraz możesz osobiście zadecydować o tym, jak będzie prezentować się ich pasek. Dodając do tego wysoką funkcjonalność, Apple Watch 8 zapewnia zarówno elegancję, jak i funkcje praktyczne.

Apple Watch 9

Najnowsza rodzina zegarków Apple pozwala na zestawienie neutralnych węglowo paska i koperty, dzięki czemu nie tylko podkreślasz za pomocą urządzenia swój styl, ale także wykazujesz dbałość o środowisko naturalne! Tutaj również decydujesz o wszystkim – czy koperta z aluminium lub stali nierdzewnej będzie mieć rozmiar 45 mm lub 41 mm, a także jaka barwa pojawi się na pasku oraz z jakiego materiału został wykonany. 

Apple Watch z tej generacji to aż siedem kolorów koperty do wyboru oraz kilkanaście możliwych barw paska!

Jeśli chcesz nabyć któryś z wymienionych modeli, zajrzyj na stronęiDream. Posiadamy szeroki wybór zegarków Apple, a ponieważ jesteśmy autoryzowanym resellerem marki, znajdziesz je u nas w przystępnych cenach! Dlatego już dzisiaj zobacz, która z propozycji będzie dla Ciebie najlepsza i zamów zegarek Apple w iDream!

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

O autorze

Nasza redakcja skupia się na pięciu kluczowych obszarach: Dom, Edukacja, Społeczeństwo, Sztuka i Technologia, oferując treści zróżnicowane, pouczające i inspirujące.